Amazon Chime

İş Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 57.8 MB
  • Version 4.10.5168
  • Dil Türkçe
  • Firma Amazon
İş dünyanızı artık evinizden de şekillendirebilirsiniz. AMZ şirketi tarafından geliştirilen Amazon Chime mobil uygulaması sizlere bu fırsatı tanıyor.

Günümüz teknoloji sayesinde iş ortamı artık neredeyse tamamen sanal ortama geçmiş bir durumdadır. Amazon Chime mobil uygulaması bu anlamda geliştirilen en kaliteli mobil uygulamalardan bir tanesidir. Dünyanın ileri gelen şirketlerinden olan Amazon şirketinin sunmuş olduğu Amazon Chime uygulaması sayesinde mobil cihazınız üzerinden artık iş toplantılarını, iş görüşmelerini sağlıklı bir şekilde yürütebileceksiniz.

Bulut sistemini kullanan Amazon Chime mobil uygulaması sesli ve görüntülü konuşma servisi sunuyor. Uygulamayı mobil cihazında taşıyan çalışanlarınız ile güvenli bir görüşme yapabilirsiniz. Uygulama sizlere şöyle bir kolaylık sağlıyor; işlerinizi bitiremediğiniz de, önemli bir görüşme yapmanız gerektiğinde mobil platform üzerinden anında bunları halledebilir hale geleceksiniz. Böylelikle he mobil cihazınızın verimliliği artmış olacak hem de iş dünyanızı biraz daha kolaylaştırmış olacaksınız. 

Bu tarz teknolojik gelişmeler ile işinizi destekleyebilir, daha sistemli hareket edebilir ve kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Uzun zamandır mobil cihazlara indirilmek için beklenen Amazon Chime uygulamasına artık Android mobil cihazınıza mümkündür. Uygulamamızı indirmek ücretsizdir fakat kullanımı belli bir noktadan sonra ücretlidir. Videoları sınırlı sayıda kullanma kısmında ücret ödemenize gerek kalmıyor. Fakat belli bir kotadan sonra videolu görüşmeler için ücret talep ediliyor. 

Daha Fazla Göster
Amazon Chime indir